Petr Chábera - radarová zařízení pro bezpečnost silničního provozu

O společnosti

O společnosti

Firma "Petr Chábera - radarová zařízení pro bezpečnost silničního provozu" se problematice prevence jízdy vysokou rychlostí věnuje již více než 10 let, a to pomocí elektronických radarových systémů s displejem. Tato zařízení vnášejí do problematických lokalit na silnicích pevnou zpětnou vazbu, díky které si řidič uvědomí, jakou rychlostí opravdu jede, a v naprosté většině případů sundá nohu z plynu.

 

Jelikož se z velké části podílíme na vývoji a výrobě těchto přístrojů ve spolupráci s rakouskou firmou Sierzega, nasbírali jsme spoustu zkušeností a dokážeme vyřešit jakýkoliv problém s nedodržováním pravidel silničního provozu.

V nabídce našeho sortimentu lze nalézt radarové ukazatele rychlosti od těch nejjednodušších variant, zobrazujících pouze rychlost bez další přidané hodnoty, přes měřiče, které zaznamenávají data o průjezdech vozidel, až po moderní inteligentní radary, přizpůsobující se lokálním podmínkám.

Ukazatel rychlosti Sierzega GR32

Radarové měřiče rychlosti firmy Sierzega se vyznačují nejvyšší kvalitou dílenského zpracování a designu. Tloušťka celého přístroje je pouze 5 cm.

Nabízíme spoustu možností úpravy přední desky přístroje - na té si přímo zakládáme - rozměrem nešetříme a používáme pouze ty nejkvalitnější materiály firmy 3M pro co možná nejlepší viditelnost a tím pádem i efektivnost radaru. Používáme speciální žlutou reflexní folii, která se používá na zvýraznění nejnovějších dopravních značek. Za připomenutí stojí přístroje SpeedPacer s obrovskou přední deskou 83x115 cm a s potištěnou reflexní folií dle Vašeho návrhu - nejčastěji s motivem dětí pro umístění u škol a hřišť.

Nabízíme i speciální kompaktní statistické radary bez displeje (např. je možné je umístit do odrážkového sloupu u silnice) pro analýzu a vyhodnocení dopravy.

Ceny měřičů rychlosti nejsou na internetu viditelné. Rádi se s Vámi domluvíme osobně nebo telefonicky a navrhneme pro Vás to nejlepší řešení a ty nejvýhodnější podmínky. Neváhejte nám zavolat, ochotně Vám poradíme s jakýmkoliv dotazem.

© 2011 merice-rychlosti.cz