+420 702 014 529 Pondělí - Pátek 08:00 - 20:00 Petr Mráz, Lenora 104, 38442 info@merice-rychlosti.cz

V České republice jsme instalovali více než 500 radarů

10letá praxe s mnoha zkušenostmi

Nejvyšší kvalita dílenského zpracování a designu

Tloušťka celého přístroje je pouze 5 cm

Napájení radarových měřičů ekologickou sluneční energií

Solární panel, regulátor, akumulátor

O společnosti

Ikony zobrazující měřič a ukazatel rychlosti, který je možné napájet akumulátorem dobíjeným z veřejného osvětlení, nebo solárním panelem

Od ledna 2020 je firma “ měřiče rychlosti “ (dříve Ing. Petr Chábera – Radarová zařízení) obchodně i technicky zastupována panem Petrem Mrázem.

Firma “ měřiče rychlosti – radarová zařízení (měřiče / ukazatele rychlosti) pro bezpečnost silničního provozu“ se problematice prevence jízdy vysokou rychlostí věnuje již více než 10 let, a to pomocí elektronických radarových systémů s displejem. Tato zařízení vnášejí do problematických lokalit na silnicích pevnou zpětnou vazbu, díky které si řidič uvědomí, jakou rychlostí opravdu jede, a v naprosté většině případů sundá nohu z plynu.

Více informací

Jelikož se z velké části podílíme na vývoji a výrobě těchto přístrojů ve spolupráci s rakouskou firmou Sierzega, nasbírali jsme spoustu zkušeností a dokážeme vyřešit jakýkoliv problém s nedodržováním pravidel silničního provozu.

V nabídce našeho sortimentu lze nalézt radarové ukazatele rychlosti od těch nejjednodušších variant, zobrazujících pouze rychlost bez další přidané hodnoty, přes měřiče, které zaznamenávají data o průjezdech vozidel, až po moderní inteligentní radary, přizpůsobující se lokálním podmínkám.

Radarové měřiče rychlosti firmy Sierzega se vyznačují nejvyšší kvalitou dílenského zpracování a designu. Tloušťka celého přístroje je pouze 5 cm.

Nabízíme spoustu možností úpravy přední desky přístroje – na té si přímo zakládáme – rozměrem nešetříme a používáme pouze ty nejkvalitnější materiály firmy 3M pro co možná nejlepší viditelnost a tím pádem i efektivnost radaru. Používáme speciální žlutou reflexní folii, která se používá na zvýraznění nejnovějších dopravních značek. Za připomenutí stojí přístroje SpeedPacer s obrovskou přední deskou 83×115 cm a s potištěnou reflexní folií dle Vašeho návrhu – nejčastěji s motivem dětí pro umístění u škol a hřišť.

Nabízíme i speciální kompaktní statistické radary bez displeje (např. je možné je umístit do odrážkového sloupu u silnice) pro analýzu a vyhodnocení dopravy.

Zajímavost na konec – podívejte se, jak vypadaly radary a zařízení na detekci rychlosti dříve.

Servis

Od nového roku 2020 zajišťujeme plný a profesionální pozáruční servis všem zákazníkům, kteří si od nás zakoupili měřič / ukazatel rychlosti. Servisní opravy zajišťujeme po celé České republice. Cena servisu se odvíjí dle vzdálenosti dojezdu k místu závady a druhu závady. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Ceny

Ceny měřičů rychlosti nejsou na internetu viditelné. Rádi se s Vámi domluvíme osobně nebo telefonicky a navrhneme pro Vás to nejlepší řešení a ty nejvýhodnější podmínky. Neváhejte nám zavolat, ochotně Vám poradíme s jakýmkoliv dotazem.